Wybierz rodzaj drewna...

Wybór rodzaju drewna ma decydujący wpływ na brzmienie Twojej nowej gitary. Dysponujemy obszerną listą gatunków drewna; wybierz więc taki, który chciałbyś użyć do budowy własnego instrumentu. Możliwości jest wiele – w katalogu znajdziesz je opatrzone zdjęciami. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyś podsunął nam własny pomysł.

Do zbudowania gitary używam zarówno tradycyjnego drewna(takiego jak sosna, cedr, palisander indyjski lub cyprys), jak i nietradycyjnego (pau ferro, palisander brazylijski, cocobolo, palisander madagaskarski, palo coral, bubinga i inne). Za każdym razem szukam niestandardowych rozwiązań, tak aby każda budowana przeze mnie gitara była jedyna swoim rodzaju.

Paco Chorobo Flamenca Perla Clavijas
Paco Chorobo Concierto Alicia Aros
Paco Chorobo Flamenca Negra Rosas Fondo
Paco Chorobo Flamenca Lucia Roja Puente
Paco Chorobo Concierto Wang Clavijeros
aco Chorobo Concierto Pinpilipauxa Roseta
Paco Chorobo Concierto Pinpilipauxa Cabeza
Paco Chorobo Flamenca Kiki Clavijas
Paco Chorobo Flamenca Amplificada Previo
Paco Chorobo Concierto Alicia Puente
Paco Chorobo Flamenca Perla Perfil
Paco Chorobo Flamenca Rosas Tapa

Możliwości dostosowane do indywidualnych potrzeb, ograniczenia nie istnieją.

Gitara klasyczna czy flamenco? Niezależnie od tego, który typ wybierzesz, istnieje wiele możliwości konstrukcyjnych. Jakiego brzmienia szukasz?
Twoje potrzeby mogą być różne zależnie od stylu i techniki. Jestem zawodowym gitarzystą, z pewnością znajdziemy więc wspólny język. Powiedz mi po prostu, jaką gitarę sobie wymarzyłeś. Jakiej akcji strun oczekujesz? Ustawienie mostka, rozmiar i profil gryfu, liczba progów, wzór rozety, binding, główka, zdobienia...? Możesz nawet zaprojektować własny pokrowiec!
Swoją gitarę możesz również ubezpieczyć od następstw nieszczęśliwych wypadków, a nawet zamówić breloczek do kluczy od samochodu do kompletu.
Marzyłeś kiedyś o gitarze? Przekuj swoje marzenia w rzeczywistość!

Paco Chorobo Flamenca Negra Rosas Perfil
Paco Chorobo Concierto Wang Cabeza
Paco Chorobo Flamenca HK Cabeza
Paco Chorobo Flamenca Perla Fondo
Paco Chorobo Concierto Pinpilipauxa Tapa
Paco Chorobo Flamenca Kiki Fondo
Paco Chorobo Concierto Pinpilipauxa Perfil
Paco Chorobo Concierto Alicia Roseta
Paco Chorobo Concierto Oporto
Paco Chorobo Flamenca HK Puente
Paco Chorobo Flamenca Kiki Tacon
Paco Chorobo Flamenca Perla Tapa

Wykończenie...

Wykończeniu gitary należy się szczególna uwaga. Nie istnieje wykończenie idealne, wszystkie mają swoje wady i zalety. A co, jeśli nie chcesz mieć tylko jednego rodzaju wykończenia? Możesz wybrać lakier hybrydowy bądź, jeśli masz ochotę, zdecydować się na różne rozwiązania w zależności od części gitary. To żaden problem! Szelak, lakier rozpuszczalnikowy, wodny, barwiący, epoksydowy.Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki!